1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

2018/1 KPSS tercihleri için kadro bildirme süresi uzatıldı

Devlet Personel Başkanlığı, ilave atama izinlerinin yayınlanmasından dolayı, KPSS tercih kılavuzunda yer almak üzere kadro bildirim süresini uzattı
11 Mayıs 2018 18:30
Yazdır
2018/1 KPSS tercihleri için kadro bildirme süresi uzatıldı

Devlet Personel Başkanlığı, ilave atama izinlerinin kurumsal bazda dağılımını bugün açıklamıştı.

Ancak, 2018/1 KPSS tercih kılavuzunda yer alacak kadroları Başkanlığa bildirme süresi bugün sona ermişti.

Başkanlık, yayımlanan ilave atama izinlerinden dolayı, kadro bildirim süresini 25 Mayıs'a kadar uzattı

İŞTE DPB'NİN AÇIKLAMASI

2018 yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu uyarınca açıktan atama ve nakil sayılarına ilişkin ilave kontenjan dağılımı üzerine kamu kurum ve kuruluşlarından gelen talepler doğrultusunda, KPSS 2018/1 merkezi yerleştirmesi için Başkanlığımız tarafından personel atama taleplerinin toplanması için öngörülen ve 11 Mayıs 2017 Cuma günü sonra ermesi gereken süre 25 Mayıs 2018 Cuma gününe kadar uzatılmıştır.

DPB e-Uygulama sistemi üzerinden iletilen personel taleplerinin Başkanlığımızca onaylanmasının akabinde ayrıca 25 Mayıs 2018 tarihine kadar Başkanlığımıza resmi yazı ile de intikal ettirilmesi gerektiğinden, yerleştirme sürecinde herhangi bir aksaklık yaşanmaması için kamu kurum ve kuruluşlarının bu hususu da dikkate alarak DPB e-Uygulama sistemi üzerindeki işlemlerini belirtilen tarihten daha önce tamamlamaları önem arz etmektedir.

Kamu kurum ve kuruluşlarına duyurulur.

DPB, 4 bin 254 atama iznini daha, kurumlar bazında dağıttı
Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
18 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Sizce, Ankara Büyükşehir Belediyesini, hangi aday kazanır?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam