1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Sözleşmeli öğretmenlerden Bahçeli'ye ziyaret

05 Temmuz 2018 00:01
Yazdır
Sözleşmeli öğretmenlerden Bahçeli'ye ziyaret

Sözleşmeli Öğretmen Aileleri, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ ve Genel Sekreter Sayın İsmet BÜYÜKATAMAN'ı ziyaret ederek hem partilerini tebrik edip hem de sözleşmeli öğretmenlerin aile birliğinin sağlanması hususunda destek istediler.

Gerçekleştirilen görüşmede; sözleşmeli öğretmen olarak atandıkları için eş ve çocuklarından 6 yıl ayrı yaşamanın zorluklarından bahseden sözleşmeli öğretmenler, aile birliğinin sağlanması hususunda MHP'den destek istedi. Genel Başkan Sayın Devlet BAHÇELİ; sözleşmeli öğretmenlerin aile birliği sorunundan haberdar olduğunu ve meclis açıldıktan sonra bununla ilgili bir çalışma yapmanın daha kolay olacağını belirtti. İsmet BÜYÜKATAMAN ise; Sözleşmeli Öğretmenlerin aile birliğinin sağlanması hususunda gereken desteği vereceklerini belirterek "Hiçbir meslek insanları eş ve çocuklarından ayrı yaşamak zorunda bırakmamalıdır." dedi.

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
42 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Kamu kurumlarının misafirhanelerinden rahatlıkla yararlanabiliyor musunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam