1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Tarım Bakanlığı, bağlı kuruluş normlarını güncelledi

Tarım ve Orman Bakanlığı, bağlı kuruluş müdürlükleri normlarını güncelledi
20 Aralık 2018 17:08
Yazdır
Tarım Bakanlığı, bağlı kuruluş normlarını güncelledi

Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü yazısı

Bakanlığımız taşra teşkilatında bulunan İl Müdürlükleri bünyesindeki Şube ve İlçe Müdürlükleri ile Kuruluş Müdürlüklerinin norm kadrolarının hesaplanmasıyla ilgili "Tarım ve Orman Bakanlığı Taşra Teşkilatı Norm Kadrosunun Tespit ve Uygulanmasına İlişkin Usul ve Esaslar" Bakanlık Makamının 02.03.2018 tarihli ve 369 sayılı Olur'ları ile yürürlüğe konmuştur.

Bu çerçevede, Bakanlığımıza doğrudan bağlı Kuruluş Müdürlükleri için Genel Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan Norm Kadro Bilgi Sistemine (kurulusnorm.tanm.gov.tr) Kuruluş Müdürlükleri tarafından girilen ve ilgili Genel Müdürlüklerce onaylanarak Genel Müdürlüğümüze sistem üzerinden gönderilen veriler doğrultusunda oluşturulan formüllere göre hesaplanan ve bu Olur'un ilişiğinde bulunan Kuruluş Müdürlüklerimize ait norm kadro cetvellerinin yürürlüğe konulmasını;

06.03.2018 tarihli ve 408 sayılı Makam Olur'u eki norm kadro cetvellerimi kaldırılması hususunu tasviplerinize arz ederim.

Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü,
Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı,
Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü,
Tarımsal, Araştırmalar ve Politikalar Enstitüsü'nün

yeni normları için tıklayınız.

Memurlar.Net
Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
5 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam