1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

MEB 2019 YLSY kontenjanları için talep topluyor!

Milli Eğitim Bakanlığı, 1416 sayılı Kanun kapsamında yurt dışına öğrenci göndermek üzere üniversitelerden ülkenin öncelikli alanları dikkate alınarak kontenjanlarını bildirmelerini istedi.
12 Nisan 2019 10:59
Yazdır
MEB 2019 YLSY kontenjanları için talep topluyor!

Bildiğiniz üzere, 1416 sayılı Ecnebi Memleketlere Gönderilecek Talebe Hakkında Kanun çerçevesinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başta üniversiteler ve diğer kamu kurumları adına istihdam edilmek üzere her yıl yurt dışına burslu öğrenci gönderilmektedir.

Bu çerçevede, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2019 yılında öğrenci gönderilmesi için çalışmalara başlanmış olup, ilgili Bakanlık tarafından belirlenen ve aşağıda sunulan stratejik alanlar listesine göre üniversitelerin kontenjan planlamalarının yapılması istenmiştir.

İŞTE MEB YAZISI VE ÖNCELİKLİ ALANLAR

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
7 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
SON HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 Tümü
ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam