1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Tarım Bakanlığı personeli için uzaktan yabancı dil eğitimi duyurusu

Tarım ve Orman Bakanlığından Uzaktan Yabancı Dil Eğitimi Duyurusu
18 Nisan 2019 18:30
Yazdır
Tarım Bakanlığı personeli için uzaktan yabancı dil eğitimi duyurusu

Uzaktan Yabancı Dil Eğitimi Duyurusu

Bakanlığımızca personelimize yönelik olarak çalışması yürütülen Uzaktan Yabancı Dil Eğitimi ile ilgili Sayın Bakanımızın Mesajı ve söz konusu eğitimi sağlayabilecek Eğitim Kurumlarının Bilgi Tabloları ekte yer almaktadır.

Bakan Bekir Pakdemirli'nin Personele mesajı

Değerli Mesai Arkadaşım,

Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığımız aracılığıyla; yabancı dil eğitimi almanıza yönelik yapacağımız çalışmaya istinaden uzaktan eğitimle ilgili talepleriniz sizlerden Şubat ayında istenmiştir. Bize ulaşan yaklaşık on iki bin geri dönüşü analiz ederek belirttiğiniz fiyat ve özellikler çerçevesinde araştırma süreci başlatılmış ve bir liste hazırlanmıştır. Bu çerçevede, listede yer alan eğitim kurumlarının tamamıyla birebir görüşmeler gerçekleştirilmiş; talep çeşitliliği de göz önünde bulundurularak hem nitelik hem de piyasa fiyatları (Bakanlığımıza özel fiyatlandırma yaptırılarak) listeye alternatifli bir biçimde işlenmiştir.

Amacımız bu eğitim kurumlarından sizin için nitelik ve fiyat olarak en uygun olanından istifade etmeniz ve yabancı dil seviyenizi daha da artırarak Bakanlığımız insan kaynaklarının niteliğini ve dolayısıyla Bakanlığımızın vizyonunu her geçen gün bir üst seviyeye taşımanıza destek olmaktır.

Bu listede yer alan eğitim kurumları arasında alternatif diller sunan, yakınlarınıza aynı imkanları tanıyan, taksit vb. kolaylıklar sunan, senkron (canlı) ve asenkron (video içeriklerle) eğitim özelliği sağlayan, kaynaklı (kitap vb.) ve/veya kaynaksız içerikler sunanlar olmak üzere geniş bir tercih yelpazesi bulunmaktadır.
Yapmış olduğumuz bu araştırma sonucunda Bakanlığımızın herhangi bir taahhüttü ve garantörlüğünün bulunmadığını belirterek sizlerin ortaya çıkan alternatifli listeyi iyice incelemenizi öneririz. Detaylı bilgileri ilgili firmayla iletişime geçerek almanız, ihtiyacınızı tam karşılayıp karşılamayacağını belirlemeniz, fiyat, taksitlendirme vb. bilgileri de iyi analiz etmeniz, eğitimlerin başarısı ve devamlılığı adına yararınıza olacaktır.

Yabancı dil eğitiminde başarı, uzun soluklu ve kesintisiz bir yolculukla mümkündür. Bu yolda sarf edeceğiniz çabanın ödüllendirilmesi konusunda da çalışmalar yaptığımızı belirtir; yolculuğunuzun hedefe ulaşmasını temenni eder ve başarılar dileriz.

Dr. Bekir Pakdemirli
Tarım ve Orman Bakanı

Eğitim kurumları karşılaştırmalı bilgi tablosu

Eğitim kurumlarının ayrıntılı bilgi tablosu

Memurlar.Net
Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz ekleyin.
SON HABERLER
01:03 - MTSK direksiyon sınavı görev alma kılavuzu yayımlandı00:55 - MEB'den yurt dışına yapılan gezi, inceleme projeleri hakkında uyarılar00:44 - Kimlik numarası olmayan yabancı öğrenciler okullara nasıl kaydedilecek?00:32 - Mayıs ayı burs ücretleri ödeniyor00:20 - MEB'den 2019 yılı merkezi sınav ve bursluluk sınavı açıklamaları00:06 - MEB'den sendika üyeliği hakkında görüş yazısı00:05 - 27 Mayıs 2019'dan önemli gündem başlıkları00:04 - İlkokullarda Yetiştirme Programı (İYEP) yayımlandı00:03 - MEB, hatalı ekonomik kodlardan harcama yapanlara para cezası verecek00:02 - Yetenek sınavı ile öğrenci alan okullara başvuru işlemleri açıklandı
00:01 - SGK'dan emeklilik ve sigortalılık işlemleri hakkında kapsamlı genelge00:01 - İHA'lar kurucusundan profesör Toprak'a sert cevap00:00 - Ramazan birlikte güzel23:45 - Erdoğan: Kimse bu ülkede darbe yapamaz23:38 - Bakan Dönmez: Hayalim ülkeyi enerjide dışa bağımlılıktan kurtarmak23:37 - Bakan Kasapoğlu, KYK yurdunda iftar yaptı23:36 - Kazada bacağı kopan kamyon şoförü öldü23:36 - Bakan Varank'tan, gazeteci Emin Çapa'ya cevap
1 2 3 4 5 6 7 Tümü
ANKET
Yeni askerlik sistemini nasıl buldunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam