1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

PMYO'da geçirilen öğrencilik süreleri yıllık izinde dikkate alınır mı?

Devlet Personel Başkanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğüne verdiği görüşte, polis meslek yüksek okulunda geçirilen sürelerin yıllık izinde dikkate alınamayacağını belirtti.
16 Temmuz 2019 14:02
Yazdır
PMYO'da geçirilen öğrencilik süreleri yıllık izinde dikkate alınır mı?

Emniyet Genel Müdürlüğü daha önce illere gönderdiği yazıda, Polis Meslek Yüksekokullarında geçirilen öğrencilik sürelerinin emekliliğe esas hizmet hesabında değerlendirileceğini belirtmişti.

Emniyet, geçen ay, Devlet Personel Başkanlığına, Polis Meslek Yüksekokullarında geçirilen öğrencilik sürelerinin yıllık izin hesabında dikkate alınıp alınamayacağı yönünde yeni bir görüş sordu.

Devlet Personel Başkanlığı, yıllık izinlerle ilgili tebliğlere atıfta bulunarak bu sürelerin yıllık izne esas hizmet süresinin hesabında dikkate alınamayacağını belirtmiştir.

İŞTE GÖRÜŞ YAZILARI

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
6 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
SON HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 Tümü
ANKET
3 HDP'li belediyeye kayyum atandı. Bu kararı;
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam