1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

PMYO'da geçirilen öğrencilik süreleri yıllık izinde dikkate alınır mı?

Devlet Personel Başkanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğüne verdiği görüşte, polis meslek yüksek okulunda geçirilen sürelerin yıllık izinde dikkate alınamayacağını belirtti.
16 Temmuz 2019 14:02
Yazdır
PMYO'da geçirilen öğrencilik süreleri yıllık izinde dikkate alınır mı?

Emniyet Genel Müdürlüğü daha önce illere gönderdiği yazıda, Polis Meslek Yüksekokullarında geçirilen öğrencilik sürelerinin emekliliğe esas hizmet hesabında değerlendirileceğini belirtmişti.

Emniyet, geçen ay, Devlet Personel Başkanlığına, Polis Meslek Yüksekokullarında geçirilen öğrencilik sürelerinin yıllık izin hesabında dikkate alınıp alınamayacağı yönünde yeni bir görüş sordu.

Devlet Personel Başkanlığı, yıllık izinlerle ilgili tebliğlere atıfta bulunarak bu sürelerin yıllık izne esas hizmet süresinin hesabında dikkate alınamayacağını belirtmiştir.

İŞTE GÖRÜŞ YAZILARI

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
6 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
SON HABERLER
15:50 - Erdoğan, AK Parti'li vekilleri gruplar halinde dinleyecek15:47 - 10 günlük bebeğini bırakıp deprem bölgesine yardıma koştu15:44 - Havanın ısınmasıyla hamsi fiyatı düştü15:36 - Yoğun bakımdaki hastanın karnına kesici aletle 'ATT' yazıldı15:35 - AFAD'dan depreme yönelik 'hayat kurtaran' öneriler15:31 - 'Öğretmenlik Meslek Kanunu en kısa sürede çıkacak'15:30 - Enkaz altındaki son kişiye de ulaşıldı... 41 kişi hayatını kaybetti15:25 - Diyanet, görevde yükselmede sözlü sınav yerlerini açıkladı15:24 - Öğretmenevi kafesinde yangın15:24 - Abdullah Avcı'dan Beşiktaş'a: Tatile gidiyorum, avukatımla görüşün
15:22 - Manisa Valisi, Akhisar depremindeki son bilançoyu açıkladı15:18 - Vagonlar depremzedelerin kullanımına sunuldu15:15 - 30 bin ton kömür depremzedelere dağıtılacak15:11 - Meteorolojiden depremzedeler için yağış uyarısı15:00 - Suriyeli Mahmut, Bakanlar Soylu ve Koca ile enkazda görüştü14:50 - 17 yaşında, 202 yıl hapis cezası ile aranıyordu14:47 - MEB, tayini çıkmayan öğretmenlere il/ilçe emri hakkı verecek mi?14:43 - İl Sağlık Müdüründen 'Çin'den dönen hasta' ile ilgili açıklama
1 2 3 4 5 6 7 Tümü
ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam