Atama bekleyen Tarımcılar, basın açıklaması yaptı
 
Sağlık teknisyenlerine kadro ayrılmamasına tepki!
 
YÖK'ten araştırma üniversitelerinin güçlü bölümlerine kadro
 
Kartlarda biriken puanlar 2020'de kullanılabilecek
 
Yargıtay, 'kaynar suyu' silah saydı
 
Canan Karatay'dan çay tavsiyesi Video
 
Mazhar Alanson ile Erdoğan arasında bomba diyalog! Foto Galeri
 
Advertisement
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

12 Kasım 2019 tarihli atama kararnamesi yayımlandı

12 Kasım 2019 Tarihli , Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Eneıji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, atama kararı yayımlandı,
12 Kasım 2019 03:22
Yazdır
12 Kasım 2019 tarihli atama kararnamesi yayımlandı

12 Kasım 2019 SALI

Resmi Gazete

Sayı : 30946

ATAMA KARARLARI

Cumhurbaşkanlığından:

Karar: 2019/388

Cumhurbaşkanı Danışmanlığına, Cumhurbaşkanlığı Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 12 nci ve 13 üncü maddeleri gereğince Şeyda Nur KARAOĞLU atanmıştır.

Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu

, 4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanununun 14 üncü maddesi gereğince ekli listede yer alan kişiler seçilmiştir.

11/11/2019 TARİHLİ VE 2019/389 SAYILI KARARIN EKİ LİSTE

Adı ve Soyadı:

1- İbrahim ACARLI Yargıtay

2- Ahmet Hüsrev VURAL Danıştay

3- Prof. Dr. Mahmut KOCA Ceza Hukuku

4- Prof. Dr. Haşan Nuri YAŞAR İdare Hukuku

5- Prof. Dr. Haşan Tahsin FENDOĞLU Anayasa Hukuku

6- Av. Ünsal TOKER Türkiye Barolar Birliği

7- İsmail KURUL Devlet Denetleme Kurulu Üyesi

8- Hayrettin KURT Hazine ve Maliye Bakanlığı Başhukuk Müşaviri ve Muhakemat Genel Müdürü

9- Hakan ÖZTATAR Adalet Bakanlığı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

Açık bulunan İş Müfettişliğine, yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren İş Müfettiş Yardımcısı Rahman GÜLAY 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince atanmıştır.

Dışişleri Bakanlığı

Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Teşkilatı Nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Daimi Temsilcisi Ahmet Altay CENGİZER, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 4 üncü maddesi gereğince merkeze alınmıştır.

Dışişleri Bakanlığında açık bulunan Dış Politika Danışma Kurulu üyeliklerine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Mehmet Ferden ÇARIKÇI ve Aydan YAMANCAN atanmıştır.

Eneıji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı

Açık bulunan Enerji İşleri Genel Müdür Yardımcılıklarına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Engin İLSEVEN ve Mehmet ÖZDEMİR atanmıştır.

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü

Açık bulunan Genel Müdür Yardımcılığına ve Yönetim Kurulu Üyeliğine, Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Nihat ISMUK, 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 8 inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince atanmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı

- Amasya İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin GÜNEŞ,

- Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Kadri ENGİN,

- Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Haşan ASLAN,

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci maddesi gereğince görevden alınmıştır.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı

Açık bulunan Yozgat tl Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Çankırı İl Müdürü Yusuf MÖHÜR atanmıştır.

Tarım ve Orman Bakanlığı

- Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürü Ahmet İPEK,

- Rehberlik ve Teftiş Başkanı Süleyman DEĞERLİ,

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 4 üncü maddesi gereğince görevden alınmıştır.

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Tarım ve Orman Bakanlığı Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü Şakir Fırat ERKAL görevden alınmış ve bu suretle boşalan Muğla İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Barış SAYLAK atanmıştır.

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü

Açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine, 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 8 inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Volkan Mutlu COŞKUN atanmıştır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı

açık bulunan Denetim Hizmetleri Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Vedat ÇAKIROĞLU atanmıştır.

11 Kasım 2019

Recep Tayyip ERDOĞAN

CUMHURBAŞKANI

Memurlar.Net
Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
2 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
SON HABERLER
13:31 - Cezaevindeki FETÖ üyesine AİHM bile inanmadı!13:21 - Akar, Libya Başkanlık Konseyi Başkanı Fayiz es-Serrac ile görüştü13:08 - İstanbul'da metro seferlerinde aksama13:06 - Edirne'de sıfır kilometre cipleri taşıyan tır tarlaya devrildi13:06 - Öğretim üyesinin oğlu motosikletin kazasında hayatını kaybetti12:49 - Atama bekleyen Tarımcılar, basın açıklaması yaptı12:40 - İstanbul'da sahte içki operasyonunda gözaltı sayısı 80'e yükseldi12:40 - Sağlık teknisyenlerine kadro ayrılmamasına tepki!12:36 - Akşener'den Suriyelilerin dönüşü için eylem planı talimatı12:12 - YÖK'ten araştırma üniversitelerinin güçlü bölümlerine kadro
12:10 - Güleda'nın ailesi 'hafifletici neden' ya da 'ceza indirimi' istemiyor12:05 - İstanbul Art Show'da sanatçının rolü tartışılacak11:52 - Otomotiv üretimi 11 ayda yüzde 7 azaldı11:51 - YPG/PKK'dan EYP yalanıyla kara propaganda11:51 - Diyarbakır annelerinden evlatlarına 'teslim olun' çağrısı11:49 - Yolcu otobüsü ile otomobil çarpıştı: 3 ölü, 1 yaralı11:31 - TCDD'nin Ankara Polatlı'daki taşınmazı satılacak11:31 - Kartlarda biriken puanlar 2020'de kullanılabilecek
1 2 3 4 5 6 7 Tümü
ANKET
Milletvekillerinin, araçlarına çakar takmalarını doğru buluyor musunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam