1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Siz rahat edin, binanızı biz yönetelim

Siz rahat edin, binanızı biz yönetelim
05 Nisan 2021 16:24
+Aa- Yazdır
Siz rahat edin, binanızı biz yönetelim

İlandır

Profesyonel Site ve Apartman Yöneticiliği; Kat Mülkiyeti Kanununa göre yönetilmesi gereken binaların uzman ekipler tarafından yönetiminin sağlanmasıdır. Günümüz koşullarında yöneticilik genellikle apartman sakinlerinden biri tarafından yapılmaktadır. Ancak toplu yaşam alanlarının artması ile yaşanılan sorunlar da arttığından daha uzman bir ekibin yönetimine ihtiyaç duyulmaktadır. Ankara Profesyonel Site Yöneticiliği hizmeti uzman ekibimiz tarafından sağlanmakta olup kat maliklerinin kendi aralarında yaşadıkları sorunların da önüne geçmektedir. Böylelikle daha uzman ve şeffaf bir şekilde, hesap verilebilir bir yönetim ile komşular arasında adil bir yönetim hizmeti sağlanmaktadır.

Yönetimin talebi olduğunda her daireye tanımlanan şifreli girişler sayesinde borç ve alacaklar takip edilmekte, binaya yapılan harcamalar da yine binaya tanımlanan internet sayfası üzerinden takip edilebilmektedir. Böylelikle kat malikleri yapılan harcamaları da kolaylıkla takip edebilmektedirler.

Tarafımızca Verilen Hizmetler

. Bina Yönetim Hizmeti

. Hukuki Sorunların Takibi

. Bütçe Yönetimi

. Güvenlik Yönetimi

. Teknik Yönetim

. Temizlik Yönetimi

. Havuz/Bahçe Bakımı

. Sosyal Tesislerin Yönetimi

. Sigorta İşlemleri

Ankara Profesyonel Apartman Yönetimi hizmeti için tarafımızdan teklif alabilir, web sitemizi ziyaret ederek hakkımızda daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

KESKİN PROFESYONEL APARTMAN SİTE İŞ MERKEZİ YÖNETİMİ LTD. ŞTİ.

http://www.keskinyonetim.com

Advertorial
2 Yorum yapıldı
SON HABERLER
10:38 - Geleneksel yöntemlerle üretilen tel kadayıf sofraları tatlandırıyor10:28 - Evde kalanlara, jandarma köpeği sıla moral verdi10:14 - Sanayi üretimi mart ayında arttı10:11 - Mart ayı cari açığı 3 milyar 329 milyon dolar oldu10:05 - AK Partili Çelik: İsrail savaş uçaklarıyla çocukları öldürüyor10:04 - 73 sayılı CBK sonrasında, OHAL ve disiplin bildirimleri hangi kamu kurumuna yapılacak?
10:00 - Borsa güne düşüşle başladı09:49 - Yargıtay: Eski sevgilinin fotoğraflarını saklamak ağır kusur09:41 - Aşı kartında yeni dönem: HES uygulaması üzerinden çıkarılabilecek09:37 - Dolar güne yükselişle başladı09:31 - 17 Mayıs'tan sonra ne olacak? Bilim Kurulu üyesi açıkladı09:29 - Türkiye'de ilk kez görüldü, hem de İstanbul'da
09:18 - Ford'dan açıklama: İki fabrikada üretime ara verilecek09:10 - İspanya Başbakanı: Sürü bağışıklığına 100 gün kaldı09:07 - MetroPOLL son seçim anketini paylaştı09:05 - 700 bin kamu işçisine bayram öncesi ödeme09:00 - Hayriye öğretmen evlilik vaadiyle dolandırdı! 15 kişi şikayetçi
08:58 - 4 parçaya bölündüler! FETÖ içinde 'taht ve rant' kavgası
1 2 3 4 5 6 7 Tümü
ANKET
Koronavirüs konusunda ne kadar endişelisiniz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam