1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Zabıt katibi, hangi unvanlara naklen geçebilir?

Devlet Personel Başkanlığı, zabıt katiplerinin hangi unvanlara naklen geçiş yapabileceğini açıkladı
13 Haziran 2016 14:02
Yazdır
Zabıt katibi, hangi unvanlara naklen geçebilir?

Devlet Personel Başkanlığı, bir başsavcılığın, zabıt katiplerinin hangi unvanlara naklen geçiş yapabileceği yönündeki sorusunu cevaplandırdı.

Başkanlıktan verilen cevapta, zabıt katiplerinin Adalet Bakanlığı görevde yükselme yönetmeliğindeki yeri belirtilmiş ve zabıt katiplerinin geçiş yapılmak istenen kamu kurumunun görevde yükselme yönetmeliğindeki idari hizmetler grubunda yer alan unvanlara veya daha alt unvanlara geçiş yapabilecekleri belirtilmiştir.

İŞTE DEVLET PERSONEL BAŞKANLIĞININ GÖRÜŞÜ

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 5 9
Bu haber 58,437 defa okundu. 6 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Son iki ayda ÖSYM'nin çağrı merkezini aradınız mı? Memnuniyetiniz ne düzeyde?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam