1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Tarım Bakanlığında çalışan personel tayin mağduriyeti yaşıyor

Tarım Bakanlığı'nda 2 aydır tayin mağduriyeti yaşanıyor
12 Eylül 2017 10:03
Yazdır
Tarım Bakanlığında çalışan personel tayin mağduriyeti yaşıyor

Eşref Fakıbaba'nın Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına atanması sonrasında tayinler durduruldu.

Ancak yaz dönemi olduğu için, dönem ve hizmet puanı şartı olmayan alt bölge veya mazeret durumu tayinlerinde sorunlar yaşanıyor.

Eşi diğer kamu kurumlarında çalışmakta olup da nakli çıkanlar, Tarım Bakanlığının nakilleri durdurması nedeniyle zor günlşer geçiriyor.

Örneğin MEB geçtiğimiz günlerde öğretmen tayinlerini açıklamıştı. Tayini çıkan öğretmenin Tarım Bakanlığında çalışan eşi, eğitim öğretimin başlamasına çok az zaman kalmasına rağmen, tayinler kapalı olduğu için aile birlikteliğini sağlayamamaktadır.

Bakanlığın eğitim öğretimin başlayacağı önümüzdeki haftaya kadar, bu yöndeki talepleri hızlıca ele alıp sonuçlandırması gerekmektedir.

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haber 103,277 defa okundu. 26 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Çiftlik Bank olayında sadece vatandaş mı suçludur?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam