1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Tarım Bakanlığı görevde yükselmeyle ilgili resmi açıklama yaptı

memurlar.net'te, 7 Şubat'ta yer alan haber sonrasında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı açıklama yaptı ve unvan değişikliği sınavının Ekim ayında olacağını duyurdu.
09 Şubat 2018 01:00
Yazdır
Tarım Bakanlığı görevde yükselmeyle ilgili resmi açıklama yaptı

memurlar.net'te, 7 Şubat'ta yer alan haber sonrasında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı açıklama yaptı ve unvan değişikliği sınavının Ekim ayında olacağını duyurdu. Bakan Eşref Fakıbaba'ya, personelinin taleplerine kayıtsız kalmayarak, ilgi gösterdiği için teşekkür ediyoruz.

İşte Bakanlığın internet sitesi üzerinden yaptığı resmi açıklama:

Unvan değişikliği bekleyen personelimize müjde: Sınav, Ekim ayında yapılacak

3 yıldır yapılamayan ve Bakanlığımız personelinin dört gözle beklediği unvan değişikliği sınavı ekim ayında yapılacak.

Sayın Bakanımızın gerçekleştirdiği girişimler neticesinde söz konusu sınav için Milli Eğitim Bakanlığı'ndan 2018 yılı Ekim ayı itibariyle tarih alındı.

Sınavın gün olarak tarihi, önümüzdeki günlerde kesinleşecek.

Sınav; Bakanlığımız Personeli Unvan Değişikliği Yönetmeliği hükümleri uyarınca yapılacak protokol çerçevesinde, Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak.

Konuyla ilgili detaylar kesinleşince; personelimizle ayrıca paylaşılacaktır.

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
57 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam