1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Lisans'ta ders vermemiş öğretim üyesi, yüksek lisans programında ders verebilir mi?

Yükseköğretim Kurulu, daha önce lisans programlarında ders vermemiş öğretim üyelerinin yüksek lisans programlarında ders vermesini uygun gördü.
09 Mart 2018 10:03
Yazdır
Lisans'ta ders vermemiş öğretim üyesi, yüksek lisans programında ders verebilir mi?

Yükseköğretim Kurulu, daha önce lisans programlarında ders vermemiş öğretim üyelerinin yüksek lisans programlarında ders vermesini uygun gördü.

İŞTE YÖK YAZISI

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
Bu haber 39,496 defa okundu. 10 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
MHP'nin af teklifini nasıl buluyorsunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam