1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

OHAL Komisyonundan, başkasının kullandığı hatlara dair karar

OHAL Komisyonu, 672 sayılı KHK ile ihraç edilen personeli göreve iade etti
14 Haziran 2018 01:41
Yazdır
OHAL Komisyonundan, başkasının kullandığı hatlara dair karar

OHAL Komisyonu, 672 sayılı KHK ile ihraç edilen personelin göreve iade başvurusunu kabul etti.

Başvurucuya ilişkin olarak komisyona intikal eden dosyada, başvurucu adına kayıtlı GSM hattında Bylock programının yüklü olduğu bilgisi bulunmaktadır.

Komisyon, UYAP temin ettiği soruşturma dosyasında yer alan, başvurucu adına kayıtlı hatların kayınbiraderi tarafından kullandığı, bu tespitin baz istasyonu ve dosyadaki beyanlarla anlaşıldığı yönündeki bilgilere atıfta bulunmuştur.

Komisyon tarafından diğer tüm kurumlarla yapılan yazışmalarda, FETÖ ile ilişkisini ortaya koyacak başkaca bir bilgi ve belge edinilemediğine yer verilmiştir.

İŞTE KOMİSYON KARARI

Memurlar.net'in notu: OHAL Komisyon kararlarını bekleyen 100 bin kişi bulunmaktadır. Hakkınızda verilmiş bir komisyon kararı var ise, geride kalanlara yol göstermesi açısından, 0 532 540 0 590 nolu whatsapp numarası üzerinden memurlar.net'e gönderebilirsiniz. Karardaki hiçbir kişisel bilgi yayımlanmayacaktır.

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
11 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
31 Mart seçimleri için yapılan 'Altı üstü bir yerel seçim, savaş değil!' şeklindeki değerlendirmeyi doğru buluyor musunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam