1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

OHAL Komisyonunun Hazine ve Maliye Bakanlığı personeline dair kararı

OHAL Komisyonu, 672 sayılı KHK ile ihraç edilen Hazine ve Maliye Bakanlığı personeli hakkında göreve iade kararı verdi.
29 Kasım 2018 19:45
Yazdır
OHAL Komisyonunun Hazine ve Maliye Bakanlığı personeline dair kararı

OHAL Komisyonu, ilk ihraç KHK'sı olan 672 sayılı KHK ile Hazine ve Maliye Bakanlığından ihraç edilen personelin göreve iade başvurusunu karara bağladı.

Komisyon personel hakkında bir soruşturma ve kovuşturma olmamasına atıfta kurumunun da olumsuz bir değerlendirme yapmaması üzerine, göreve iade kararı vermiştir.

İŞTE OHAL KOMİSYONU KARARI

DEĞERLİ MEMURLAR.NET ZİYARETÇİSİ

OHAL Komisyon kararları resmi olarak herhangi bir yerde yayımlanmamaktadır. Memurlar.net olarak bizler, ziyaretçilerimizin 0532 540 0 590 nolu Whatsapp hattı üzerinden gönderdiği kararları, kişisel bilgileri çıkararak, yayınlamaktayız. Yayımlamış olduğumuz bu kararlar, komisyondan karar bekleyenleri umutlandırmaktadır. Sizler de hakkınızdaki kararları bize göndererek, karar bekleyenlere umut olabilirsiniz.

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
6 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Sizce, Ankara Büyükşehir Belediyesini, hangi aday kazanır?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam