1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

KYOK kararı almış 3 kamu personeline ait OHAL Komisyonu kararları

OHAL Komisyonu, hakkında kovuşturmaya yer olmadığına dair karar alınmış olan 3 kamu personelinin göreve iadesine karar verdi.
25 Aralık 2018 10:05
Yazdır
KYOK kararı almış 3 kamu personeline ait OHAL Komisyonu kararları

OHAL Komisyonu, 672 sayılı KHK ile AFAD, 677 sayılı KHK ile Cumhuriyet Üniversitesi ve 677 sayılı KHK ile de Süleyman Demirel Üniversitesinden ihraç eidlen 3 kamu personeli için göreve iade kararı verdi.

Komisyon kararında, personelin aldığı kovuşturmaya yer olmadığına dair kararlara atıfta bulunuldu.

İŞTE OHAL KOMİSYONU KARARLARI

DEĞERLİ MEMURLAR.NET ZİYARETÇİSİ

OHAL Komisyon kararları resmi olarak herhangi bir yerde yayımlanmamaktadır. Memurlar.net olarak bizler, ziyaretçilerimizin 0532 540 0 590 nolu Whatsapp hattı üzerinden gönderdiği kararları, kişisel bilgileri çıkararak, yayınlamaktayız. Yayımlamış olduğumuz bu kararlar, komisyondan karar bekleyenleri umutlandırmaktadır. Sizler de hakkınızdaki kararları bize göndererek, karar bekleyenlere umut olabilirsiniz.

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
10 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Yeni Zelanda'daki teröriste, 'Hristiyan terörist' denmesini doğru buluyor musunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam