1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

OHAL Komisyonundan, Albatros 4 fişlemesine dair karar

OHAL Komisyonu, Albatros 4 olarak fişlenen personelle ilgili olarak olumlu karar verdi
21 Aralık 2018 16:00
Yazdır
OHAL Komisyonundan, Albatros 4 fişlemesine dair karar

OHAL Komisyonu, 689 sayılı KHK ile Adalet Bakanlığı görevinden ihraç edilen kamu personeliyle ilgili dosyayı karara bağladı.

Karar gerekçesinde yer almasa da, dosyasında Albatros 4 şeklinde FETÖ tarafından fişlenmiş olan ve FETÖ'yle başkaca hiçbir bağı bulunmayan kamu personeliyle ilgili göreve iade kararı verdi.

Bilindiği üzere, OHAL Komisyonu, dosyasında başka bir şey olmasa da, Albatros 5 fişlemesi olanlar için red kararı veriyordu. Albatros 4 fişlemesine dair bu karar, bu yönüyle önemlidir.

İŞTE OHAL KOMİSYONU KARARI

DEĞERLİ MEMURLAR.NET ZİYARETÇİSİ

OHAL Komisyon kararları resmi olarak herhangi bir yerde yayımlanmamaktadır. Memurlar.net olarak bizler, ziyaretçilerimizin 0532 540 0 590 nolu Whatsapp hattı üzerinden gönderdiği kararları, kişisel bilgileri çıkararak, yayınlamaktayız. Yayımlamış olduğumuz bu kararlar, komisyondan karar bekleyenleri umutlandırmaktadır. Sizler de hakkınızdaki kararları bize göndererek, karar bekleyenlere umut olabilirsiniz.

Memurlar.Net
Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
19 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Sizce, Ankara Büyükşehir Belediyesini, hangi aday kazanır?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam