1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Müdür yetkili öğretmenlere, 2 görev verilmeyecek

Müdür yetkili öğretmenlere belleticilik ve destek eğitim odasında ders görevi verilebilir mi?
29 Aralık 2018 00:05
Yazdır
Müdür yetkili öğretmenlere, 2 görev verilmeyecek

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, müdür yetkili öğretmenlere, belleticilik görevi ve destek eğitim odasında ders görevi verilemeyeceğini belirtti.

İŞTE RESMİ YAZI

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
4 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Sizce, Ankara Büyükşehir Belediyesini, hangi aday kazanır?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam