1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Emniyet personeli tayin sonuçlarını bekliyor

Emniyet Genel Müdürlüğü personeli, aylar öncesi alınan tercihlerin sonuçlarını bekliyor
08 Haziran 2019 00:05
Yazdır
Emniyet personeli tayin sonuçlarını bekliyor

Emniyet Genel Müdürlüğü, bulundukları illerde görev süresini dolduran personelin 1.ve 2.bölge arasındaki tayinler için hazırlık yazısı göndermesinin ardından, polis memurları tercihlerini aylar önce bildirmişti.

Bulundukları illerden çeşitli sorunlar nedeni ile gitmek istemeyenler ise ipka dilekçelerini vererek mazeretlerini Genel Müdürlüğe iletmişti.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak olan 2019 yılı genel atama sonuçlarını binlerce Polis Memuru, Başpolis Memuru, Komiser Yardımcısı, Komiser, Başkomiser heyecanla bekliyor.

Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğine göre, her yıl Mayıs-Haziran olarak belirtilen dilimde açıklanması gereken genel atama sonuçları, bu sürenin bitimine az bir zaman kalmasına rağmen hala açıklanmadı.

Tayinlerin açıklanmaması nedeni ile polisler oldukça huzursuz ve tedirgin.

Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanlığınca herhangi bir duyuru yapılmaması, tayin sonuçlarını bekleyen Emniyet Personelini düşündürüyor.

Memurlar.net olarak bu belirsizliğin giderilmesi için sonuçların açıklanması adına çağrıda bulunuyoruz.

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
74 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam