1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Sözleşmeli personelin vefat etmesi halinde ölüm yardımı ödenir mi?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sözleşmeli personelin vefat etmesi halinde ölüm yardımı ödenmesinin hukuken mümkün olduğuna dair görüş verdi.
16 Aralık 2019 00:05
Yazdır
Sözleşmeli personelin vefat etmesi halinde ölüm yardımı ödenir mi?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çalışma Genel Müdürlüğü, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine tabi sözleşmeli personelin vefatından dolayı ölüm yardımı ödenmesini hukuken uygun görmedi.

İŞTE BAKANLIK GÖRÜŞÜ

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
13 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
SON HABERLER
09:53 - Koronavirüsün hücreye saldırı anı bilim insanlarınca görüntülendi09:50 - Uzmanından 'sık yıkanan eller için nemlendirici kullanılması' önerisi09:41 - Dolar yüksekten uçmaya devam ediyor09:32 - Doğal gazda kıyasen fatura istisnai durumlarda düzenlenecek09:30 - Koronavirüsü yenen kadın: İçim yanıyor, dışım donuyordu09:21 - Süleyman Soylu'dan Kulp talimatı! Bulunca lime lime edin09:16 - Tarım ve Orman Bakanlığı: İdari izindeki işçilere, yemek yardımı ve servis ücreti ödenmez09:10 - Sağlıkçıya jestte uzlaşamadılar09:04 - Çarşaflı hırsız temizlikçi çıktı09:01 - Koronavirüs erkekleri niye vuruyor?
08:46 - İstihdamın kapısını evden sipariş açtı08:42 - 'Verem aşısı iddiası bir spekülasyon'08:35 - Açık öğretime '4 dönem' sınırı08:26 - Eczacılar: Günah keçisi olduk08:21 - Gönüllülerden 40 bin siperlik08:15 - Evde kendi maskesini yapmak isteyenler için video08:12 - İstanbul'da nüfus arttıkça vaka da artıyor08:09 - 20 yaş altı gebeler kapsam dışına alındı
1 2 3 4 5 6 7 Tümü
ANKET
Milli Dayanışma Kampanyasına maddi destek verdiniz mi?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam