1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Önceki 4/B'li sağlık personeli alımında puanlar kaça kadar düşmüştü?

16 Mayıs 2008 02:00
Yazdır

2008 yılı Ocak ayı içinde sağlık personeli alımı yapılmıştı. Bu alımda 657 sayılı Kanunun 4/B maddesine tabi (6.016) sözleşmeli personel poizyonu bulunmaktaydı. Ancak mevzuatta düzenleme yapılmadığı için daha önce yerleşenler de (hem memur olarak hem 4/B'li olarak) başvuru yapabildi. Sonuçta taban puanlar düşmediği gibi bir çok yerde taban puanlar yükseldi.

Yine bir sağlık personeli alımı daha yapılıyor. Bu alımlarda da, daha önce yerleşenler başvuru yapabilecek. Ancak kılavuza ilk kez yeni bir açıklama konulmuş. Buna göre bu tercih işlemlerinde 4/B'li sağlık personeli olarak yerleşenler, 1 yıl boyunca Sağlık Bakanlığının açıklayacağı 4/B'li pozisyonlara başvuramayacak.

Aşağıda üç düzey için, Ocak ayında yapılan yerleştirme işlemlerine ilişkin taban puanlar bulunmaktadır. Tercih işlemlerine herkes katılabileceği için, tüm adayların tercih etmek istediği birim için oluşan taban puana bakması faydalı olacaktır.

Lisans kadroları için tıklayınız.

Önlisans kadroları için tıklayınız.

Ortaöğretim kadroları için tıklayınız.

Memurlar.Net
Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
Bu haber 99,029 defa okundu. 20 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Taşeron personelin, işçi kadrosuna geçirilmesini;
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam