1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Öğretmenlerin il içi özür sorununu çözmek için, çok az sayıda il duyuruya çıktı

MEB'in yayımladığı resmi yazı sonrasında, bazı il milli eğitim müdürleri, il içi özür sorunlarını çözmek için resmi yazı yayımladı
11 Şubat 2018 02:48
Yazdır
Öğretmenlerin il içi özür sorununu çözmek için, çok az sayıda il duyuruya çıktı

MEB'in yayımladığı resmi yazı sonrasında, bazı il milli eğitim müdürleri, il içi özür sorunlarını çözmek için resmi yazı yayımladı.

MEB, hafta içinde yayımladığı yazıyla, mazeret ve uzaklık dikkate alınarak, il içi yer değiştirme işlemlerinin değerlendirilmesini istemişti.

Bu yazının bir nezeri, Bakan Nabi Avcı döneminde de yayımlanmış ancak sorunlar çözülememişti. Bunun en önemli nedeni il milli eğitim müdürlüklerinin konuyu çok fazla önemsememesiydi. Bu nedeble, MEB'in 2 Şubat'ta yayımladığı yazı için "MEB'den il içi özürler için faydasız yazı" başlığını kullanmıştık.

Şimdi de benzer bir süreç yaşanıyor. Yazı yayımlanalı bir hafta olmasına rağmen sadece Bursa, Manisa, Denizli Konya gibi sınrlı sayıda il duyuruya çıktı.

İl içinde, özür durumundan sorun yaşayanlar diğer il milli eğitim müdürlüklerinin de benzer duyuruları yayımlamasını bekliyor.

İl içi özür atamalarına ilişkin paylaşımlara katılmak için tıklayınız.

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
19 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam