1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü
Anasayfa \ 2011 \ İsteğe bağlı yer değiştirme (Öğretmen)

İsteğe bağlı yer değiştirme (Öğretmen)

 
12:08
27 Mayıs 2011
Sözleşmeli öğretmene becayiş geldiMilli Eğitim Bakanlığınca yayımlanan 2011 Öğretmenlerin İller Arası İsteğe Bağlı Yer Değiştirme Kılavuzunda önemli düzenlemeler yer almaktadır. Bu düzenlemelerden birisi de sözleşmeli öğretmenlere becayiş imkanı tanınmasıdır. Kılavuzun 3.19 maddesinde yapılan düzenleme gereğince, elektronik başvuru formunda "karşılıklı yer değiştirmeyi kabul ediyorum" şıkkını işaretleyenler, becayiş yapabilecektir. Devamı için başlığa tıklayınız.
 
 
13 Mayıs 2011 18:16
İl içi yer değiştirmede ilk değerlendirmelerimiz
 
 
13 Mayıs 2011 16:16
MEB, öğretmenlerin il içi isteğe bağlı yer değiştirme kılavuzu
 
 
00:10
11 Mayıs 2011
MEB'de isteğe bağlı yer değiştireceklerin yanılgıları"Öğretmenler, il dışı yer değiştirmeleriyle ilgili taleplerinde ne kadar haklılar?" başlıklı yazıda, öğretmenlerin isteğe bağlı yer değiştirmelerle ilgili bazı tespitleri ele almıştık. Bu tespitlere rağmen bazı yanlış anlaşılmaların devam ettiği görülmektedir. Bakanlığın verileri incelenerek yapılan çalışmada mevcut durum ile yer değiştirme sorununun çözümlenemeyeceğini ele aldık. Yanlış algılamalar nedeniyle 2. bir açıklama yapma gereği duyuyoruz...
 
 
09:38
10 Mayıs 2011
Öğretmenler, il dışı yerdeğiştirmeleriyle ilgili taleplerinde ne kadar haklılar?Son günlerin en revaçta konusu Öğretmenlerin İsteğe Bağlı Yerdeğiştirmeleri. Bu gruba tabii öğretmenlerimiz her geçen gün artan hızda mail bombardımanına tutuyorlar insanları. Facebookta grup dahi kurmuşlar. Tabii ki insanlar örgütlenecek, hak arayacaklar varsa yanlışlığı haykıracaklar. Bundan daha doğal bir şey yok. Fakat bu noktada ölçüyü kaçırmamak bir maili onlarca kez yollamamak gerekir diye düşünüyorum. Devamı için başlığa tıklayınız.
 
SON HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 Tümü
ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam