1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü
Anasayfa \ 2012 \ SGK'daki kayıp promosyon

SGK'daki kayıp promosyon

 
13:30
22 Haziran 2012
Faruk Çelik neyi bekliyor... Kayıp promosyon zamana yayılınca unutulur mu?Basına yansıdığı kadarıyla Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına üç ayda 55 bin liralık kuruyemiş, börek, çikolata, çay ve çiçek alan Müsteşar görevden alındı. Ancak, 1 milyonluk liralık memur maaş promosyonunu kafasına göre kebaplarla harcayanlar hala görevdedir. sayın Faruk Çelik ise Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı sayın Fatma Şahin'in gösterdiği duyarlılığı gösteremeyerek ilgililer hakkında soruşturma dahi açtıramadı. Ayrıca, soru önergesine cevap vermedi/veremedi.
 
 
16:52
12 Nisan 2012
Böyle olur SGK'nın adil soruşturması!Daha önce Kayıp 1 Milyonluk Promosyon parasıyla ilgili olarak Sayın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk ÇELİK'e konuyla ilgili adım atmasını ve sorumluları bularak gereğini yapmasını istemiştik. Ancak BES'in yayımladığı habere göre, 1 milyon TL'lik yemek yenilmesi ve harcama yapılması iddialarına ve yayımlanan belgelere rağmn, soruşturma için SGK müfettişi atanmıştır.
 
 
19:16
22 Mart 2012
Faruk Çelik'in memurlar.net'e gönderdiği açıklama: Haberim yokBugün yayımladığımız haberde, günlerdir medyada yer alan haber ve belgelere rağmen, SGK'daki promosyon yolsuzluğuna ilişkin olarak neden Bakanlığın bir açıklama yapmadığını belirtmiştik. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik sitemize gönderdiği açıklamada, haberlere konu gizli anlaşmanın resmi kaydının gösterilmesi halinde soruşturma açılabileceği belirtilmiştir. Oysaki istenen belgeler zaten internete ve gazetelere saçılmıştır. Bir kez daha belge istenilmesi, topu taca atmak değilse nedir?
 
SON HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 Tümü
ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam