1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

29 Kasım 2018 tarihli atama kararı yayımlandı

Milli Saraylar İdaresi Başkanlığında açık bulunan Başkan Yardımcılıklarına, ve Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Müfettişliklere, yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren Müfettiş Yardımcılıklarına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince atanmıştır.
29 Kasım 2018 00:15
Yazdır
29 Kasım 2018 tarihli atama kararı yayımlandı

Milli Saraylar İdaresi Başkanlığında açık bulunan Başkan Yardımcılıklarına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Hüseyin YAZICI, Adnan GAYHAN ve Ahmet ÇAPOGLU atanmıştır.

Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Müfettişliklere, yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren Müfettiş Yardımcıları Hilmi GÜL, Gökhan KIRDI, Ayhan GACAR, Kübra DOLAŞ, Sezgi ALPASLAN, Zeynep GÜNER, Yusuf Oğuz DÜNDAR, Haşan ÇAĞLAYANKAYA, Samet DOĞAN, Asuman SALMAN, Fatih DİLER, Reha Bertan GÜNAY, Bünyamin KIRBIYIK, Onur EMİNOĞLU, Gencay GENÇ ve Tevfık TULUM 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince atanmıştır.

Memurlar.Net
Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
Bu haber 30,716 defa okundu. 2 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
2018/2 KPSS'de yer alan kadro sayısından memnun musunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam