1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri pazar günü çalışabilir mi?

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinin pazar günleri de destek eğitim hizmeti verip veremeyeceği hususunda MEB görüş yazısı
04 Şubat 2019 00:08
Yazdır
Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri pazar günü çalışabilir mi?

Özel eğitim ve iyileştirme merkezlerinin 4857 sayılı İş Kanunu ve Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği ile Özel Eğitim Kurumları Yönetmeliğindeki koşulları sağlaması halinde pazar günleri çalışmalarında bir engel bulunmamakta olup, hafta sonlarında merkezlerin çalışabilmeleri için Milli Eğitim Bakanlığınca onay verilmemektedir.

İşte o görüş yazısı;

Ahmet KANDEMİR

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
1 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
SON HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 Tümü
ANKET
Çırağan Sarayı'ndaki, Kalyoncu ve Demirören ailelerinin yaptığı düğünü, nasıl buldunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam