1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Tarım'da yeni Personel Genel Müdürü belli oldu

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin teklifi ve Cumhurbaşkanlığının onayı ile Personel Genel Müdürlüğüne daha önce hiç personel ve mevzuat işlerinde çalışmammış olan İrfan İçöz getirildi.
08 Şubat 2019 08:47
Yazdır
Tarım'da yeni Personel Genel Müdürü belli oldu

Tarım ve Orman Bakanlığında Personel Genel Müdürlüğüne İrfan İçöz atandı. Bakan Pakdemirli, Ocak ayında Genel Müdür Kamil Tabak'ı görevden almış ve vakaleten İçöz'ü görevlendirmişti.

2014 yılında İzmir İl Özal İdaresi Genel Sekreterliğinden emekli olan İçöz'ün personel ve mevzuatla ilgili bir tecrübesi bulunmuyor.

61 yaşındaki İçöz, mühendislik tecrübesi bulunuyor.

İRFAN İÇÖZ KİMDİR?

Tire ilçesine bağlı Gökçen beldesinde 1958 yılında doğan İçöz, 1988'de İzmir Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı'nda kontrol mühendisi olarak çalışma hayatına başladı. Aynı kurumda 6 yıl mühendis, 1 yıl şube müdürü, 10 yıl daire başkanı olarak çalıştı. Daha sonra üç yıl Gaziemir Belediyesi'nde, teknik işlerden sorumlu başkan yardımcılığı görevini yürüttü. 5 Nisan 2009 tarihinde İl Özel İdaresi Genel Sekreter yardımcılığı'na atanan İçöz, kısa sürede kuruma uyum sağlayarak önce idari işlerden sorumlu Genel Sekreter Yardımcılığı yaptı. Genel sekreter yardımcılığı görevini yürütmekteyken 18.08.2010 Tarihli İçişleri Bakanlığı Onayıyla İzmir İl Özel İdaresi'ne Genel Sekreter olarak atandı. 06.03.2014 tarihinde emekliye ayrıldı.

Kültür ve Turizm Bakanlığında 9 yönetici görevden alındı
Memurlar.Net
Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
9 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
SON HABERLER
1 2 3 4 5 6 7 Tümü
ANKET
Çırağan Sarayı'ndaki, Kalyoncu ve Demirören ailelerinin yaptığı düğünü, nasıl buldunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam