Yetkili sendikaların 2009 yılı toplu görüşme talepleri

4688 sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları Kanunu kapsamında yapılan toplu görüşmelerin sekizincisi 15 Ağustos 2009 tarihinde, saat 10:00'da başlayacaktır. Kanuna göre 15 gün içinde sonuçlandırılması gereken görüşmelere bu yıl Türkiye Kamu Sen 6 hizmet kolunda, Memur Sen ise 4 hizmet kolunda aldığı yetkiyle katılacak. KESK ise bir hizmet kolunda yetki almasına rağmen 2009 yılı toplu görüşmelerine katılmayacak. Devamı için başlığa tıklayınız.

Kaynak : Memurlar.Net
Haber Giriş : 14 Ağustos 2009 11:14, Son Güncelleme : 27 Mart 2018 00:42

Kamu personelinin sorunlarının en güzel yansıtabilecek organlar, üye olunan sivil toplum kuruluşlarıdır. Bu bağlamda memurlar.net olarak sendikaların toplu görüşme taleplerini önemsiyoruz.

Aşağıda, 2009 yılı toplu görüşmelerine katılmaya hak kazanan yetkili sendikaların ve bunları bağlı olduğu konfederasyonların, hukuki bir metin olarak internet sitelerinden ilan ettikleri toplu görüşme talepleri yer almaktadır.

Bazı sendikalar ve konfederasyonlar, toplu görüşme taleplerini basın açıklaması olarak yapmış olup, bu basın açıklamalarına hukuki bir nitelik taşımadığı için, aşağıda yer verilmemiştir.

Memur Sen'in talepleri

Türkiye Kamu Sen'in talepleri

Bem Bir Sen'in talepleri

Toç Bir Sen'in talepleri

Türk Enerji Sen'in talepleri

Türk Haber Sen'in talepleri

Türk İmar sen'in talepleri

Türk Ulaşım Sen'in talepleri

Sağlık Sen'in talepleri

Türk Büro Sen'in talepleri

Bu Habere Tepkiniz