1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Öğretim Elemanı Kadrosuna Atanacaklarda Aranan Şartların Yer Aldığı Örnek Bir İlan

Gazetelerde ve Resmi Gazetede sık sık yayınlanan Öğretim Elemanı alımlarına ilikin örnek bir ilan görmek için tıklayınız.
15 Nisan 2003 00:00
Yazdır

Gazetelerde ve Resmi Gazetede sık sık yayınlanan Öğretim Elemanı alımlarına ilikin örnek bir ilan görmek için tıklayınız.

2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddelerine göre Üniversitemize Öğretim Elemanı alınacaktır.
1 - Profesör kadrosu için adayların başvuru dilekçelerine özgeçmişini, 2 fotoğrafını, bilimsel yayınlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetmelerinde devam eden ve biten doktora çalışmalarını veya yüksek lisans çalışmalarını kapsayan 6 takım dosyayı ekleyerek Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı'na başvurmaları gerekmektedir.
2 - Doçent kadrosu için adayların başvuru dilekçelerine özgeçmişlerini, 2 fotoğrafını, Doçentlik belgesini veya noterden onaylı suretini, yayın listesini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyayı ekleyerek Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı'na başvurmaları gerekmektedir.
3 - Yardımcı Doçent kadrosu için adayların, Yabancı Dillerini belirten dilekçelerine özgeçmişlerini, 2 fotoğrafını, doktora belgesini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyayı ekleyerek Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı'na başvurmaları gerekmektedir.
4 - Araştırma Görevlisi kadrosu için müracaat edecek adayların sınava girmek istedikleri yabancı dili belirten dilekçelerine özgeçmişleri, eserleri, hizmet, öğrenim ve LES belgelerini (en az 50 puan almış olmaları -(son iki yıl) ekleyerek 2 fotoğraf ile birlikte Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı'na başvurması gerekmektedir.
5 - Okutman kadrosu için adayların, sınava girmek istedikleri yabancı dili belirten dilekçelerine, özgeçmişlerini, eserlerini, hizmet ve öğrenim belgelerini ekleyerek 2 fotoğraf ile birlikte Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı'na başvurmaları gerekmektedir.
Son başvuru tarihi ilanın yayınını müteakip 15 (onbeş) gündür. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır
Genellikle üniversiteler öğretim elemanı almak için ilanlarında yukarıda belirtilen şartları aramaktadırlar.
Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
3 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
SON HABERLER
00:02 - Adalet Bakanlığı çalışanları havuz tayinlerinin açılmasını talep ediyor00:01 - 7 Temmuz 2020'den önemli gündem başlıkları00:00 - Anında 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar00:00 - Irak ile Türkiye arasında vize görüşmesi23:46 - Hobi olarak yetiştirmeye başladı, kilosunu 100 liradan satıyor23:44 - Bu 3 oyundan çocuklarınızı uzak tutun!
23:40 - Ömrünü tamamlayan savaş uçağı Antalya'ya gönderildi23:38 - 880 bin uçak bakım personeline ihtiyaç var23:35 - Sahtekar dilencinin oyunun zabıta bozdu23:31 - İnsanlık ölmedi dedirten hareket: 90 bin TL'yi teslim etti23:24 - Belgrad Ormanı ve sahil şeridi çöplüğe döndü23:21 - Kızkumu'nun prenses heykeli 'askılık' olmaktan kurtuldu
22:50 - Ünlü markaların avukatları ile esnaf arasında gerginlik22:44 - 'Kıdem tazminatı diyerek işçilerin uykusunu kaçırmayın'22:43 - 'Libya'yı Ruanda yapamayınca Türkiye'yi hedef gösteriyorlar'22:32 - Avukat dehşet anlarını anlattı: Ölü numarasıyla kurtuldum22:27 - Prof. Dr. Şenyiğit: Ezbere ağrı kesici almayın
22:23 - 1977 model otomobiline gözü gibi bakıyor
1 2 3 4 5 6 7 Tümü
ANKET
Erken bir seçim olmasını ister misiniz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam