1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Öğrenci derse gelmezse, ek ders kesilir mi?

Öğrencilerin derse gelmemesi halinde ek dersler kesilir mi?
12 Ocak 2016 22:43
Yazdır
Öğrenci derse gelmezse, ek ders kesilir mi?

Öğrencilerin derse gelmemesi ve dersin işlenmemesi halinde ek ders ücretleri kesilir mi?

2012, 2013 ve 2014 yıllarında yaşanan bir olayda, öğretmen, öğrencilerin derse gelmemesi nedeniyle kesilen ek derslerin verilmesi için dava açmıştır.

Hem idare mahkemesi öğretmeni haklı bulmuş hem de bölge idare mahkemesi bu kararo onamıştır.

İŞTE MAHKEME KARARLARI

Kar tatilinde ek ders ücreti kesilir mi?

Hangi mahkeme kararları emsal olur?

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 3 23
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz ekleyin.
SON HABERLER
23:16 - Suriye sınırına tank takviyesi23:11 - THK'nin Genel Kurul çağrısına iptal kararı23:06 - İşte konsolosluk saldırısını düzenleyen terörist23:01 - 300 bin TL'lik sigara çalan hırsız mağaza müdürü çıktı22:56 - Drift yapan sürücünün ehliyetine 60 gün el konuldu22:51 - Instagram'ı en çok kullanan ülkeler belli oldu22:46 - FaceApp: Veriler üçüncü şahıslarla paylaşılmıyor22:41 - Karaya oturan gemi Yargıtay'ı bekliyor22:36 - Kalekol inşaatı HDP'li belediyeye takıldı22:31 - 'Kürdistan' yazılı atkı takan 9 Iraklı sınır dışı edildi
22:26 - AB'den Türkiye'deki mültecilere 1.41 milyar euro22:21 - Kansere yenik düşen Profesör toprağa verildi22:17 - 7 Milyon TL değerindeki araçlar çürümeye terk edildi22:13 - Okul bahçesinde organik sebze ve meyve üretiyorlar22:09 - Emekli memur 12 yıldır tartıcılık yapıyor22:04 - Türkiye'nin yüksek öğretimi masaya yatırıldı21:58 - PTT personeline 2210 TL banka promosyonu21:56 - Milyon dolarlık özel jetlerin biri iniyor, biri kalkıyor
1 2 3 4 5 6 7 Tümü
ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam