1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Tarım ve Orman Bakanından atamalarla ilgili açıklama

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Bütçe komisyonunda atamalarla ilgili konuştu.
17 Kasım 2018 01:08
Yazdır
Tarım ve Orman Bakanından atamalarla ilgili açıklama

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 16/11/2018 tarihinde, Plan ve Bütçe Komisyonunda, son cümle olarak atamalara değindi. Bakan Pakdemirli, önce organizasyon yapısının belli olacağını, bunun bir kaç sonra sonuçlandırılacağını, akabinde ise norm kadro çalışmalarının bitirileceğini söyledi. Norm kadro çalışmasıyla, ihtiyaç olan yerlerde gerekirse ek bütçe alarak atama yapacaklarını belirtti. Ancak norm kadro çalışmaları sonrasında ihtiyaç çıkmazsa, "Durun arkadaşlar" diyeceğini ifade etti.

İşte Bakan Bekir Pakdemirli'nin açıklamaları:

TARIM VE ORMAN BAKANI BEKİR PAKDEMİRLİ - Son cümle de, değerli milletvekilleri, kapatmadan önce atamalarla ilgili olsun. Atamalarla ilgili de bakın, 2 bakanlık birleşti. Biz buradan bir sinerji de bekliyoruz, organizasyon yapımız da önümüzdeki tahmin ediyorum birkaç ay içerisinde belli olacak. Bu belli olmanın akabinde biz norm kadro çalışmasını da bitirmiş olacağız. Bugün itibarıyla ben yani devletin bir koltuğunda arkadaşınız olarak devletin haklarını sonuna kadar muhafaza ederim. İhtiyaç varsa sonuna kadar arkasında olurum.

Bu organizasyon yapısını yıl sonuna kadar, norm kadro çalışmasını da 2019 yılı 2'nci çeyreğe kadar tamamlamayı hedefliyoruz

GARO PAYLAN (Diyarbakır) - Ama bu bütçeyle atayamazsınız.

TARIM VE ORMAN BAKANI BEKİR PAKDEMİRLİ - Ek bütçemi de alırım, Hazine Maliyeden alırım, ondan sonra da...

BAŞKAN - Teşekkür ederim.

TARIM VE ORMAN BAKANI BEKİR PAKDEMİRLİ - Eğer ihtiyaç yoksa da "Durun arkadaşlar." derim.

BAŞKAN - Teşekkür ediyorum Sayın Bakan

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
286 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam