1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

2019 yarıyıl öğretmen özür robotu yayında

Bu robot ile, 2019 yarıyıl özür tayinlerinde açıklanan kontenjanları hızlıca görebilirsiniz.
10 Ocak 2019 18:02
Yazdır
2019 yarıyıl öğretmen özür robotu yayında

Bu robot ile, 2019 yarıyıl özür tayinlerinde açıklanan kontenjanları hızlıca görebilirsiniz.

Öğretmenlerden özür durumuna bağlı olarak başvuru yapan adayların tercihleri 16 Ocak'ta sona erecek.

Memurlar.net olarak, MEB'in açıkladığı kontenjanları robota dönüştürdük.

2019 yarıyıl öğretmen özür nakil robotuna ulaşmak için tıklayınız.

Öğretmen özür robotunda;

- Memurlar.net üyesi öğretmenler, boş normları, memurlar.net'teki üyelik hesaplarına ekleyebilecek. Bunun için önce üye olmak sonra mezun olduğu bölümü sisteme eklemek gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın

Mezun olduğunuz bölümü sisteme eklemek için tıklayın.

- Bu sayede her bir okulun, kaç öğretmen tarafından tercih edildiği görülebilecek. Ayrıca sonuçlar açıklandığında, otomatik olarak, öğretmenin üyelik hesabına eklediği okulların taban puanları yer alacak.

- Diğer taraftan, her bir okula, geçen yıl yapılan nakillerde oluşan taban puanları da ekledik. Okulun sayfasındaki atama istatistikleri bölümünden bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

- Robot sayfasında, en çok tercih edilen okulları da, üst menü barın altında yer alan "İlgi çeken kadrolar" linkinden ulaşabilirsiniz. Tıklayın.

- Robotta yapacağınız sorgulamada gelen okul isimlerine tıklayarak o okulun hizmet puanı, zorunlu hizmet kapsamındaki bir okul olmadığını, görebilirsiniz.

2019 yarıyıl öğretmen özür nakil robotuna ulaşmak için tıklayınız.

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
7 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
31 Mart seçimleri için yapılan 'Altı üstü bir yerel seçim, savaş değil!' şeklindeki değerlendirmeyi doğru buluyor musunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam