1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Sözleşmeli statüde geçen süreler iki yıla bir kademede dikkate alınır mı?

Sözleşmeli iken kadroya geçen öğretmenlerin sözleşmeli öğretmenlikte geçirdikleri sürelerin iki yıla bir kademede değerlendirilemeyeceğine dair Milli Eğitim Bakanlığı görüş yazısını yayımlıyoruz.
26 Kasım 2020 10:16
+Aa- Yazdır
Sözleşmeli statüde geçen süreler iki yıla bir kademede dikkate alınır mı?

Milli Eğitim Bakanlığı, Adıyaman Valiliğine verdiği görüş yazısında sözleşmeli iken kadroya geçen öğretmenlerin sözleşmeli öğretmenlikte geçirdikleri sürelerin iki yıla bir kademede değerlendirilmeye alınmaması gerektiğini belirtti.

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
5 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
Advertisement
SON HABERLER
19:21 - Evcil hayvanlara pasaport ve mikroçip zorunluluğu getirildi19:13 - Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bahçeli'yi ziyareti sona erdi19:11 - Karadeniz turizmine pandemi sonrası 'Yeşil Yol' dopingi19:09 - Antalya'da öğretmenin dairesi, alev alev yandı19:08 - İletişim Başkanı Altun, basın müşavirleri ile bir araya geldi18:57 - Elazığ 8. Kolordu Komutanı, helikopter kazasında şehit oldu
18:56 - 'Uzaktan eğitim, evdeki çocuk istismarının tespitini zorlaştırıyor'18:51 - Rize Valiliği: Kırmızı bu şehre hiç yakışmıyor18:45 - 3 aracın karıştığı kazada 2 ölü, 4 yaralı18:40 - Türkiye'de ilk olacak! Bu il pazar günü tam kapanacak18:28 - Borsa günü yükselişle tamamladı18:26 - MEB'den ortaokul öğrencilerine 2 bin 800 soruluk yeni fasikül
18:24 - Askeri helikopter düştü... 9 şehit18:21 - Hiç vaka görülmeyen köyde vatandaşlara korona aşısı18:13 - Asker çift üniformayla dünyaevine girdi18:04 - FETÖ'nün TSK yapılanmasına yönelik operasyonda 6 şüpheliye adli kontrol17:52 - Çeyrek altın 664 TL'ye yükseldi
17:50 - Altı ilimizde bazı bölgeler karantinaya alındı
1 2 3 4 5 6 7 Tümü
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam