1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

2012 Gelirler İdaresi Başkanlığı görevde yükselme sınavı soru ve cevapları

18 Temmuz 2012 18:48
Yazdır

15/07/2012 Tarihinde Yapılan Görevde Yükselme Sınavı Soru ve Cevapları Yayımlandı.


A Kitapçığı

B Kitapçığı


Başkanlık Makamının 21/03/2012 tarihli onayı ile Gelir İdaresi Başkanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinin ilgili hükümleri uyarınca memur unvanına atanacak personelimize yönelik olarak 15/07/2012 tarihinde görevde yükselme sınavı yapılmıştır.

Ankara'da Gazi Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezine (GAZİSEM) yaptırılan görevde yükselme sınavı soru kitapçıkları http://gib.gov.tr internet adresinden yayınlanmış olup soruların doğru cevapları soru kitapçıklarında kırmızı renkte gösterilmiştir. Sınav soruları ve cevaplarına ilişkin itirazlar gerekçeleri ile birlikte, sınav tarihinden itibaren en geç 5 (beş) iş günü içerisinde adı, soyadı, imzası ve adresinin yer aldığı bir dilekçe ile İnsan Kaynakları Daire Başkanlığına yapılacaktır.

Belirtilen süreler içerisinde İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı kayıtlarına girmeyen, imza ve adresi olmayan dilekçeler işleme alınmayacaktır.

Memurlar.Net
Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
Bu haber 37,211 defa okundu.
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz ekleyin.
ANKET
Her yaz, en az bir defa, tatile çıkabiliyor musunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam