Sezonun en iddialı dizisi Al Sancak yeni bölümüyle Perşembe akşamı TRT 1'de

Güçlü prodüksiyonu, etkileyici hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla Al Sancak, 26 Ocak Perşembe günü TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Al Sancak'ın başrollerini Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor.

Kaynak : Memurlar.Net
Haber Giriş : 25 Ocak 2023 11:43, Son Güncelleme : 25 Ocak 2023 11:45
Sezonun en iddialı dizisi Al Sancak yeni bölümüyle Perşembe akşamı TRT 1'de

'Pençe Timi Zorlu Bir Sınavdan Geçiyor'

Güçlü prodüksiyonu, etkileyici hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla Al Sancak, 26 Ocak Perşembe günü TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Al Sancak'ın başrollerini Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor.

Al Sancak'ın ikinci bölüm özeti şöyle;

Pençe Timi Komutanı Yüzbaşı Ali Banazlı, evinin garajında operasyonda öldüğünü sandığı Nadia ile karşılaşmıştır. Nadia, Ali'nin şehit düşen arkadaşı Attila'nın katillerine ulaşmayı vaat ederek; bağlı olduğu ahtapotu yok etmek için Türk Devleti'ne çalışmayı teklif eder. Ali Yüzbaşı, Nadia'nın teklifini kabul edecek midir?

Öte yandan Türkiye büyük bir terör tehdidiyle karşı karşıyadır. Mithat'ın başını çektiği ahtapot büyük ve kanlı bir eylemi gerçekleştirmenin arifesindedir. Kimyasal başlıklı füzeyle Türk Akımı Boru Hattı'nı imha ederek ülkede ve dünyada büyük bir kaos çıkarmayı planlamaktadırlar. Yüzbaşı Ali ve Pençe Timi, ada baskınında elde ettikleri belgelerle bu terör eyleminin bilgisine ulaşacak ve ahtapota engel olmak için harekete geçeceklerdir.

perasyonda ağır yaralanan Süleyman'ın akıbeti ne olacaktır? Yüzbaşı Ali ve Pençe Timi ahtapotun en önemli isimlerinden birini ele geçirmeyi başaracaktır.

Bu kişi kim olacaktır? Tüm bunların yanı sıra devam etmekte olan füze tehdidini bertaraf etmek için Ali Yüzbaşı, Nadia'yla birlikte füzeyi aramak zorunda kalacaktır. Düştükleri tehlikelerden sıyrılabilecekler midir? Ali Yüzbaşı, Nadia'nın da desteğiyle füzeyi bulup adım adım yaklaşmakta olan faciayı önleyebilecek midir?

Kadroya İdris Nebi Taşkan dahil oluyor

Al Sancak'ın kadrosuna başarılı oyuncu İdris Nebi Taşkan, 'Deniz Piyade Teğmen Aras Güneri' karakteriyle dahil oluyor.

"Al Sancak" 2. Bölümüyle 26 Ocak Perşembe saat 20.00'de TRT 1'de!
"Al Sancak" 2. Bölüm Görsel Linki: https://we.tl/t-00pYXoU34s

"Al Sancak" Resmi Sosyal Medya Hesapları:

Twitter: https://twitter.com/alsancakdizisi
Facebook: https://www.facebook.com/alsancaktrt
Instagram: https://www.instagram.com/alsancaktrt/
Youtube: https://www.youtube.com/@alsancaktrt

AL SANCAK KÜNYE

YÖNETMEN: Muzaffer Can Emre

SENARYO: Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Mehmet Arı, Selman Kılıçaslan

OYUNCULAR: Uğur Güneş (Ali), Gülsim Ali İlhan (Nadia), R.Aybars Düzey (Selim), Emre Dinler (Cengiz), Cem Kurtoğlu (Sacit), Ahmet Yenilmez (Çelebi), Osman Soykut (Mithat), İdris Nebi Taşkan (Aras), Gözde Türker Güler (Aslı), Ahmet Olgun Sünear (Selçuk), Melih Özdoğan (Sabri), Tezhan Tezcan (İsmail), Ömer Faruk Aran (Bora), Murat İnce (Mustafa), Fatih Gühan (Süleyman), Çağlar Sayın (Hüseyin), Suna Ayar (Büşra), Eslem Akar (Sedef) Asuman Çakır (Muazzez), Mine Kılıç (Berna), Ayşen Sezerel (Emine), Hatice Sibel Aytan (Bahar), Abidin Yerebakan (Vedat), Mazhar Alican Uğur (Atilla) Zeynep Koltuk (Amy), Behiye Özlem Özurul (Süheyla), Tevfik Erman Kutlu (Novak)

Memurlar.Net'i Twitter'dan takip etmek için tıklayınız

Bu Habere Tepkiniz