1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Cumhurbaşkanı kararını beklemeden ilana çıkan iki üniversite iptal etmek zorunda kaldı!

Cumhurbaşkanı tarafından 2020 için yıllık atama sayısı ve bu sayıya tabi olmayan atamalarla ilgili karar belirlenmeden ilana çıkan iki üniversite iptal kararı aldı!
19 Ocak 2020 19:19
Yazdır
Cumhurbaşkanı kararını beklemeden ilana çıkan iki üniversite iptal etmek zorunda kaldı!

Hatırlayacağınız üzere, 14 Ocak 2020 tarihinde Memurlar.net'te yayımlanan "2 Üniversite İstisna Kararını Beklemeden İlana Çıktı" başlıklı haberimizde; 03 Ocak 2020 tarihli Resmi Gazete'de Gaziantep Üniversitesi tarafından 44 Öğretim Üyesi, 04 Ocak 2020 tarihli Resmi Gazete'de ise Samsun Üniversitesi tarafından 19 Öğretim Üyesi kadrosunun ilan edildiğini, ancak Cumhurbaşkanlığı tarafından 2020 yılı için yeni bir karar alınmadığı sürece öğretim üyesi kadrolarına atama yapılmasının mümkün olmaması sebebiyle iptal edilmesinin uygun olacağını dile getirmiştik.

Bu çerçevede, iki üniversitede de Cumhurbaşkanı Kararı henüz yayımlanmadığı için öğretim üyesi alım ilanlarını iptal etmiş olup, iptal metinleri Resmi Gazete'de yayımlanmıştır.

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
4 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
ANKET
2013 yılındaki Gezi Parkı eylemlerine nasıl bakıyorsunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam