1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Sözleşmeli personelin vefat etmesi halinde ölüm yardımı ödenir mi?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sözleşmeli personelin vefat etmesi halinde ölüm yardımı ödenmesinin hukuken mümkün olduğuna dair görüş verdi.
16 Aralık 2019 00:05
Yazdır
Sözleşmeli personelin vefat etmesi halinde ölüm yardımı ödenir mi?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çalışma Genel Müdürlüğü, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine tabi sözleşmeli personelin vefatından dolayı ölüm yardımı ödenmesini hukuken uygun görmedi.

İŞTE BAKANLIK GÖRÜŞÜ

Memurlar.Net - Özel

Bu yazının tüm hakları Memurlar.Net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©

Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
13 Yorum yapıldı
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
SON HABERLER
20:01 - 5 milyonluk Tevrat'ı satmaya çalışmıştı, serbest kaldı19:56 - Elazığ'da 'ulaşılamayan yerler var' iddiaları yalanlandı19:51 - Kabe'de depremzedeler için dualar edildi19:46 - Jeofizik Mühendisi, en güvenli bölgeyi açıkladı19:41 - Rahşan Ecevit'in Devlet Mezarlığı'na defnine ilişkin teklif TBMM'de kabul edildi19:35 - Bakan Yardımcısı'ndan İsviçre basınına FETÖ tepkisi19:31 - Erkek polis ya da bekçi, bir kadını arayabilir mi?19:27 - Yardım paketinden çıkan not duygulandırdı19:23 - Elazığ depreminde yıkılan binalarla ilgili acı gerçek19:19 - 2 hafta önce taşınmıştı! Hasarlı gerekçesiyle yıkılıyor
19:15 - Manisa'da artçı sarsıntılar sürüyor19:11 - Elazığ'ın en güvenli binası; Fethi Sekin Şehir Hastanesi19:07 - Bakan Selçuk: Elazığ'da birkaç okulda ciddi hasarlar var19:03 - Antalya-Konya kara yolunda ulaşım güçlükle sağlanıyor18:57 - Akdeniz'de 5,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi18:54 - Kurtarma bitti, sıra yaraları sarma vakti18:51 - Hac başvurularındaki boş kontenjanlar için başvuru alınacak18:50 - Okul müdürü, ayaklı kan bankası çıktı
1 2 3 4 5 6 7 Tümü
ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam