1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tümü

Öğretmenler özel okullarda görev alabilir mi?

25 Kasım 2007 10:28
Yazdır

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları genel müdürlüğü 2007 yılında bu konuya dair bir genelge yayımlamıştır.

Genelgenin 2. maddesi şu şekildedir:

"2- Resmi okullarda görevli öğretmenler asıl görevlerini aksatmamak ve aylık karşılığı okutmakla yükümlü bulunduğu haftalik ders saati sayısını doldurmak kaydı ve çalıştıkları kurumların izni ile aylık karşılığı okutmakla yükümlü bulunduğu haftalık ders saati sayısının yarısı kadar sadece özel okullarda ders saati ücretli görev yapabileceklerdir."

Genelgenin tam metni için tıklayınız.

Memurlar.Net
Bu haberi oylayabilirsiniz 0 0
YORUMLARTüm Yorumlar Popüler Yorumlar
Bu habere henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz ekleyin.
SON HABERLER
09:00 - Tarım Bakanlığı korona günlerinde ekim ve üretime hazır mı?09:00 - Koronavirüs'le mücadelenin psikolojik boyutunu Prof. Dr. Cem Şafak Çukur ile konuştuk08:59 - Kilosu 2 bin liradan satılıyor08:58 - 'Korona testleri' yasak ama kapış kapış satılıyor08:54 - Uzmanlar uyardı...'Korona partisi' ölümcül hata!08:49 - İnfaz paketi kapsamı daraltılarak Meclis'e sunulacak08:31 - Karşı çıktıkları teklife 'sehven' kabul dediler08:22 - 'Zor günleri birlik olup atlatacağız'08:19 - LGS sınav başvuruları otomatik yapılacak08:11 - Abdurrahim Albayrak'a Çin'den gelen ilaçla tedavi
08:10 - Ali Ağaoğlu'nun eski sevgilisi yaralamadan gözaltına alındı08:09 - 2. Yargı Paketi görüşmeleri başlıyor07:45 - İstanbul ve Ankara'ya iki büyük teşhis merkezi07:45 - Telekonferans kabine toplantısı: Gündem koronavirüs07:36 - Hekimler: Bulaşır korkusuyla görev yapıyoruz07:31 - Meclis esnek çalışacak: Gelmeyen vekil evden çalışacak07:17 - Bölgesel karantinalar hükümetin gündeminde07:15 - '6-9 ayda aşıyı üretebiliriz'
1 2 3 4 5 6 7 Tümü
ANKET
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, koronavirüsle mücadelede Bilim Kurulunu yetkili kılmış olmasını;
ARŞİV
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam